Betmaxi Müşteri Hizmetleri

Betmaxi Müşteri Hizmetleri

Betmaxi müşteri hizmetleri kullanıcıları Türkçe dil seçeneğinde karşılamaya devam etmektedir. 7 gün, 24 saat boyunca Türkçe olarak hizmet verecek farklı bölümlerin hazırlandığı görülebilmiştir. İsteyen her kullanıcının, isteyen herkesin kusursuz bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşma imkanı bulunmaktadır. İletişim seçeneklerine bakıldığında, görülen kategorilerin içerisinde, canlı destek hattı ile birlikte elektronik posta servislerinin olduğu tespit edilmektedir.

Betmaxi Müşteri Hizmetleri Mail İle İletişim

Betmaxi mail ile iletişim müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz ilk seçenek anlamına gelmiştir. Destek şeklinde hazırlanmış bir elektronik posta adresinin olduğu görülmektedir. Bu elektronik posta adresine üye olan şahısların, rahat ve güvenli bir şekilde, her gün, her saat ulaşması mümkündür. Tabi ki kullanıcılar elektronik posta gönderecek ise, kayıt esnasında vermiş oldukları elektronik posta adresleri kullanılacaktır. Bu elektronik posta adresleri üzerinden hareket edecektir. Gönderilen elektronik postaya 60 dakika, en fazla 60 dakika içerisinde müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır. Fakat şikayet içerikli bir elektronik posta gönderdiğinizde geri dönüş süresinin maksimum 24 saat olarak belirlendiği bilinmelidir. Normal bir elektronik posta gönderip, bilgi talep ettiğinizde, 60 dakikada geri dönüş alacaksınız. Şikayet bildirimi yaptığınızda, geri dönüş süresi en fazla 24 saat olacaktır.

Betmaxi Canlı Destek İle İletişim

Betmaxi canlı destek ile iletişim kullanıcıların en fazla tercih ettiği seçenek olarak hazırlanmıştır. Betmaxi giriş işlemini, betmaxi20 ile yapın, siteyi açtıktan sonra, ana sayfanın sağ alt köşesine doğru bakın. Sağ alt köşeye baktığınızda, mavi renkli canlı destek şeklinde bir simge olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapmalısınız. Küçük bir pencere açılacaktır. Sizden adınız talep edilecektir. Kayıt için verdiğiniz gerçek adınızı ve soyadınızı yazmanız gerekmektedir. Hemen altında kullanıcı adınız talep edilecektir. Buraya da kayıt esnasında belirlediğiniz ve giriş işleminde kullandığınız kullanıcı adınızı yazacaksınız. Hemen altta gördüğünüz mavi renkli bölüme görüşmeye başla bölümüne tıklama işlemini yapacaksınız. Beklemeniz gereken süre, en fazla 30 saniye olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelecektir.

Betmaxi Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri

Betmaxi müşteri hizmetleri anlayışında, zaman kısıtlaması bulunmamaktadır. Betmaxi müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri anlayışına baktığınızda, 7/24 aktif olarak kullanılan bölümleri göreceksiniz. Hafta içi, hafta sonu şeklinde bir ayrım yoktur. Tatil günleri, çalışma günleri şeklinde herhangi bir ayrım bulunmamaktadır. Her gün, her saat kesintisiz destek almaya devam edebilirsiniz. Elbette bir kez daha belirtelim. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde, Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Kendi dilinizde sınırsız ve özgür bir şekilde görüşeceksiniz.