Betmaxi Para Yatırma

Betmaxi para yatırma işlemleri konusunda, her gün hareket edebilirsiniz. Haftanın 7 günü boyunca hesaplarınıza para yatırabilirsiniz. EFT seçeneği dışında tüm seçenekler ile 24 saat boyunca para yatırma işlemini yapmanız mümkündür. Elbette basit kurallara dikkat etmeniz sizlerden istenecektir. Bu kurallar yazının içeriğinde kısa ancak, anlaşılır bir şekilde sizler ile paylaşılmıştır.

Betmaxi Para Yatırma Kuralları

Betmaxi yatırım kuralları aslında basittir. Öncelikli olarak kullanıcılar bir hesap açacaktır. Adı, soyadı gibi bilgiler mecburi olarak paylaşılacaktır. Hesaplara para yatırılacağınızda mutlaka bu isme ve soy isme ait olan hesaplar ya da sistemler kullanılacaktır. Başka bir şahsın üzerinden para yatırma işleminin yapılması mümkün değildir. Sitenin yatırım yöntemlerini bileceksiniz. Sitenin çalıştığı bankaları bileceksiniz. Bankalar ve bankaların hesap numaraları hakkında, betmaxi canlı destek ile görüşüp, bilgi alacaksınız. En düşük yatırım miktarlarına mutlaka dikkat edeceksiniz. Para yatırma talep formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde dolduracaksınız. Bu konuda her türlü sorumluluk sizde bulunmaktadır.

Betmaxi Yatırım Yöntemleri

Betmaxi yatırım yöntemleri üzerinde bir inceleme yaptığınızda, hemen hemen tüm seçeneklerin kullanımda olduğunu tespit edebilirsiniz. Hesaplarınıza;

Havale ile para yatırabilirsiniz,

EFT ile para yatırabilirsiniz,

Karekod ile para yatırabilirsiniz,

Cepbank ile para yatırabilirsiniz,

Papara ile para yatırabilirsiniz,

Ecopayz ile para yatırabilirsiniz,

Astropay ile para yatırabilirsiniz,

Paykasa ile para yatırabilirsiniz,

Kredi kartı ile para yatırabilirsiniz,

Mobil ödeme ile para yatırabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi hemen hemen tüm seçenekler desteklenmektedir. Bu seçeneklerin dışındaki tüm yöntemlerin, 24 saat boyunca kullanılması mümkündür. Hemen transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cepbank ve paykasa, astropay sistemleri hariç bütün sistemlerde, para yatırım işlemleri en fazla 5 dakikada tamamlanmaktadır. Cepbank seçeneği ile 20 dakikada para hesapta görülür, astropay ve paykasa seçeneklerinde anında para hesabınızda görülecektir.

Betmaxi En Düşük Yatırım Miktarları

Betmaxi para yatırma işleminde kullanmanız gereken betmaxi en düşük yatırım miktarları belirli bir standarda bağlanmıştır.

Eft veya havale yöntemini kullanarak 100 tl gibi bir rakam yatırabilirsiniz.

Karekod ile en az 50 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Cepbank ile en az 20 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Papara ile en az 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Ecopayz ile en az 100 Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Astropay yöntemini kullanarak 10 dolar yatırabilirsiniz.

Paykasa ile en az 10 Euro para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile en az 250 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Betmaxi üzerinden bu limitlerin altında vereceğiniz yatırım talimatlarının müşteri hizmetleri tarafından kabul edilmesi mümkün olmayacaktır.